KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 11445141
nr 1144 5141
Acke Ã…slund
(1881-1958), Sverige
Blyerts, 5 st, Acke Ã…slund (1881-1958), monogramsignerade & daterade, ca 15x23
Kondition: en utan ram, skadade ramar
Utrop:
1.500 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 november 2017
kl 20:20:53
20/11 19:41:10
Acke Ã…slund
Läs mer om Acke Ã…slund